Dyżury - od 01.09.2020

HARMONOGRAM DYŻURÓW   w roku szkolnym 2020/2021  OD 01.09.2020r. *Kiedy plac zabaw nie jest dostępny dla uczniów (niepogoda, okres zimowy)  nauczyciele dyżurują na parterze. Kiedy dzieci przebywają na placu zabaw podczas ładnej pogody, na dyżurze są nauczyciele z placu i parteru.

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

PONIEDZIAŁEK

 

745 - 800

Winogrodzka

 

Jurczak

Cudziło J.

SP

800 - 815

Czech

 

Sobańska

Szymczak

1

845 - 855

S. Monika

Swirog

Pach

Nazim

1SP

900 – 910

Pocętek-Drozd

Bielczuk

Szymczak

Jasielska

2

940 – 950

Winogrodzka

Osińska

Wojda

Sokalski

2SP

955 - 1005

Pocętek-Drozd

Jasielska

Owczarek

Kamińska

3

1035 - 1045

S. Monika

Targosz

Grabowska-Rojek

Cenkier

3SP

1050 – 1100

Sobańska

Owczarek

Kamińska

Ks. Onaszkiewicz

4

1130 – 1140

Jurczak

Pach

Grabowska-Rojek

Bielczuk

4SP

1145 - 1155

Cenkier

Czech

Nawrocka

Sokalski

5

1225 – 1240

Targosz

Wojda

Swirog

Osińska

5SP

1240 - 1255

Kurdziel

Szymczak

Bielczuk

Ks. Onaszkiewicz

6

1325 – 1340

Ks. Dusza

Pach

Minda

Grabowska-Rojek

6SP

1340 – 1355

Czech

Jurczak

Wójcik

Sokalski

7

1425 – 1435

     

Swirog

7SP

1440 – 1450

       

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

WTOREK

 

745 - 800

Swirog

 

Targosz

Ks. Dusza

SP

800 - 815

Bielczuk

 

Wójcik

Cudziło P.

1

845 - 855

Kulczyńska

Jurczak

Targosz

Sikora-Muryń

1SP

900 – 910

Pocętek-Drozd

Wojda

Nawrocka

Ks. Onaszkiewicz

2

940 – 950

Cudziło J.

Jurczak

Bielczuk

Ks. Dusza

2SP

955 - 1005

Nawrocka

Sobańska

Owczarek

Kamińska

3

1035 - 1045

Czech

Kulczyńska

Wójcik

Cudziło J.

3SP

1050 – 1100

Pocętek-Drozd

Winogrodzka

Szymczak

Ks. Onaszkiewicz

4

1130 – 1140

Owczarek

Cenkier

Swirog

Sikora-Muryń

4SP

1145-1155

Targosz

Szymczak

Wojda

Jasielska

5

1225 – 1240

Cudziło J.

Czech

Wójcik

Osińska

5SP

1240 - 1255

Sobańska

Winogrodzka

Wojda

Jurczak

6

1325 – 1340

Osińska

Cenkier

Jurczak

Bielczuk

6SP

1340 – 1355

 

Swirog

 

Szymczak

7

1425 – 1435

   

Wójcik

 

7SP

1440 – 1450

       

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

ŚRODA

 

745 - 800

Minda

 

Wojda

Cudziło P.

SP

800 - 815

Osińska

 

Sobańska

Wójcik

1

845 - 855

Czech

Swirog

Pach

Jurczak

1SP

900 – 910

Nawrocka

Wojda

Owczarek

Ks. Dusza

2

940 – 950

Targosz

Nazim

Kulczyńska

Sikora-Muryń

2SP

955 - 1005

Ks. Onaszkiewicz

Szymczak

Jasielska

Kamińska

3

1035 - 1045

Pocętek-Drozd

Pach

Czech

Jurczak

3SP

1050 – 1100

Sobańska

Winogrodzka

Nawrocka

Ks.Dusza

4

1130 – 1140

Targosz

Cudziło J.

Kulczyńska

Sikora-Muryń

4SP

1145 - 1155

Wójcik

Ks. Onaszkiewicz

Kamińska

Nawrocka

5

1225 – 1240

Pocętek-Drozd

Pach

Grabowska-Rojek

Osińska

5SP

1240 - 1255

Winogrodzka

Bielczuk

Owczarek

Szymczak

6

1325 – 1340

 

Osińska

Cudziło J.

Sikora-Muryń

6SP

1340 – 1355

     

Szymczak

7

1425 – 1435

     

Czech

7SP

1440 – 1450

       

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

CZWARTEK

 

745 - 800

Kulczyńska

 

Swirog

Targosz

SP

800 - 815

Wojda

 

Sobańska

Nawrocka

1

845 - 855

Minda

Cudziło J.

Targosz

Kulczyńska

1SP

900 – 910

Czech

Jasielska

Owczarek

Nawrocka

2

940 – 950

Minda

Ks. Onaszkiewicz

Bielczuk

Sikora-Muryń

2SP

955 - 1005

Winogrodzka

Owczarek

Kamińska

Szymczak

3

1035 - 1045

Swirog

Wojda

Cudziło J.

Bielczuk

3SP

1050 – 1100

Jasielska

Sobańska

Wójcik

Ks. Onaszkiewicz

4

1130 – 1140

Targosz

Osińska

Czech

Sikora-Muryń

4SP

1145 - 1155

Winogrodzka

Kamińska

Sobańska

Nawrocka

5

1225 – 1240

Swirog

Sikora-Muryń

Cenkier

Jurczak

5SP

1240 - 1255

Minda

Wojda

Bielczuk

Szymczak

6

1325 – 1340

 

Swirog

Cudziło J.

Kulka

6SP

1340 – 1355

 

Sobańska

Cenkier

Osińska

7

1425 – 1435

       

7SP

1440 – 1450

       

Dzień

Przerwa

Parter

Plac zabaw*

I piętro

II piętro

PIĄTEK

 

745 - 800

Cenkier

 

Kurdziel

Minda

SP

800 - 815

Szymczak

 

Owczarek

Cudziło P.

1

845 - 855

Czech

Jasielska

Nawrocka

Ks.Dusza

1SP

900 – 910

Sokalski

Osińska

Sobańska

Pach

2

940 – 950

S.Monika

Kurdziel

Kulczyńska

Cudziło J.

2SP

955 - 1005

Sokalski

Bielczuk

Kamińska

Cenkier

3

1035 - 1045

S.Monika

Sikora-Muryń

Kulczyńska

Ks.Dusza

3SP

1050 – 1100

Osińska

Jasielska

Owczarek

Kamińska

4

1130 – 1140

Pocętek-Drozd

Swirog

Cenkier

Minda

4SP

1145 - 1155

Nawrocka

Jasielska

Owczarek

Sobańska

5

1225 – 1240

Sikora-Muryń

Jurczak

Sokalski

Ks.Dusza

5SP

1240 - 1255

Osińska

Cenkier

Wojda

Czech

6

1325 – 1340

     

Minda

6SP

1340 – 1355

     

Sokalski